WitamyMeble ART-DOM Jacek Iżewski

UWAGA, ZMIANA SIEDZIBY FIRMY!!!
SKARBIMIERZ 11 (wioska)
49-318 Skarbimierz
 
 Witamy 
 
 
 
Zarys oferty

Firma "Meble Art-Dom" produkuje meble na indywidualne życzenie klienta. Tworzymy rzeczy proste, lekkie, nowoczesne, ale także i klasyczne, stylizowane na dobrych wzorach, które zgodnie z sugestią projektującego, dodatkowo przetwarzamy, uszlachetniamy poprzez ozdobne okucia, eleganckie profile, witraże, itp.. Bogaty wybór frontów ( 250 wzorów i kolorów; MDF, drewno, fornir, lakier, płyta laminowana, aluminium...) i akcesoriów meblarskich pozwoli urządzić salon, jadalnię, sypialnię, biuro czy łazienkę niezależnie od osobistych preferencji czy zasobności kieszeni..

Meble przez nas wykonane niewątpliwie będą ozdobą Państwa domu. Nowoczesnym wnętrzom dodadzą lekkości, stylizowanym natomiast dostojności i elegancji. Ich indywidualny i niepowtarzalny charakter oraz dobra jakość wykonania (udzielamy długoterminowej gwarancji) na pewno sprawią, że będą one podziwiane przez wiele lat.

Jednak to nie wszystko w naszej ofercie. Biorąc pod uwagę potrzeby klientów, wyszliśmy im naprzód. Zgodnie z dewizą, iż "czas to pieniądz" nasza propozycja wzbogacona jest o meble tapicerowane (krzesła, fotele, łóżka, itp.) oraz stoły i ławy. Dzięki temu nasi klienci mogą zaaranżować jednolity i spójny wystrój urządzanych wnętrz. Przez co unikają przypadkowych, szybkich, często mało trafnych wyborów, ale także oszczędzają swój czas i pieniądze. Ponadto oferujemy inne elementy wykończenia wnętrz: lustra, witraże, oświetlenie, ozdobne okucia, itp.. Również z myślą o kompleksowym urządzaniu domów czy mieszkań, zawarliśmy umowy handlowe z producentami sprzętu AGD oraz sanitariatów (zlewozmywaki, umywalki), dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń AGD w atrakcyjnej- hurtowej cenie.

Reasumując, wierzymy, że nasze doświadczenie, umiejętności i znajomość branży, daje nam możliwość spełnienia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też, ... jeśli inni rozkładają bezwiednie dłonie nie mogąc sprostać Twoim wymaganiom, jeśli wydaje ci się, że masz nieustawne mieszkanie lub zbyt mało gotówki w kieszeni, by zrealizować wizje nowego wnętrza lub gdy masz dosyć powtarzających się, nieciekawych form i wzorów w sklepach oferujących meble, pragniesz czegoś oryginalnego lub po prostu ładnego ...dobrze trafiłeś- zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz kontaktu z doradcą.
 

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja