WitamyMeble ART-DOM Jacek Iżewski

UWAGA, ZMIANA SIEDZIBY FIRMY!!!
SKARBIMIERZ 11 (wioska)
49-318 Skarbimierz
 
 Witamy 
 
 
 
Grafika na szkle
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

W swojej ofercie posiadamy również szkło barwione typu lacobel, a także grafikę na szkle.

Oferujemy Państwu doradztwo, projekt wstępny oraz profesjonalny montaż. Na państwa życzenie wymierzamy panele szklane oraz montujemy je w miejscu docelowym.


Panel kuchenny lacobel to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy chcą nieco ożywić swoje wnętrze. Powierzchnia szkła pozwala optycznie powiększyć przestrzeń, a szeroka gama kolorystyczna sprawia, że z łatwością można dobrać coś do każdej aranżacji.

Panele szklane lacobel są wykonywane ze szkła o grubości 4 mm.
Tafla z której wycina się szyby ma wymiar 160x255 cm. Cała realizacja może składać się z kilku połączonych elementów. W razie potrzeby wiercimy otwory na gniazdka, kinkiety, armaturę itd.

 

Szkło dekoracyjne z grafiką daje duże możliwości w zakresie kreowania charakteru wnętrza. Dobór dowolnej grafiki pozwala dopasować odpowiedni motyw do stylu i kolorystyki pomieszczenia, a także do Państwa osobistych upodobań. Dlatego właśnie szklane panele są dobrą alternatywą dla klasycznych płytek i świetnie sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i w łazience. proponujemy w miejscach narazonych na uszkodzenia mechaniczne czy też mających kontakt z wysoka temperatura zastosowanie szkła hartowanego (proces produkcji wydłuża sie nieco- do 1 tygodnia). Naogól drukujemy na szkle o grubości 0,4-0,6 mm. Jesli klient sobie zzyczy możemy drukować na szkle typu OptiWhite.

 

Korzystając z naszej oferty mogą Państwo wybrać bezpłatnie dowolne zdjęcie ze strony Adobe Stock (Fotolia) www.fotolia.pl.

Można też skorzystać z fotografii z własnych zasobów. Należy jednak pamiętać, że wybrane zdjęcie powinno mieć odpowiednią rozdzielczość.

 

W sprawie szczegółów- wyceny i pomiaru, proszę kontaktować się z numerem tel.: 692 227 953

 

 

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja